КРОНШТЕЙН АЛМАЗНОЙ УГЛОВОЙ ШЛИФМаш.51MM.M14
€33,95
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Diametrs | 5.1 cm |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Apstrādes materiāls | Betons, Flīzes, Granīts, Keramika |
| Produkta veids | Dimanta urbja uzgalis |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Diamond Core Bit |
| Modelis | D-44557 |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Svars | 0.25 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Tērauds |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500998754 |
Особо подходит для плитки из твердых каменных материалов. Алмазная корона крепится к угловой шлифмашине (крепление M14) для сухого бурения.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КРОНШТЕЙН АЛМАЗНОЙ УГЛОВОЙ ШЛИФМаш.51MM.M14