Информация о товаре
| Auklas forma | Noapaļota |
|---|---|
| Ar dībeli | Jā |
| Diametrs | 60 mm |
| Produkta veids | Kabeļu skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 125 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Pārklājums | Cinkots |
| Papildus informācija | Tapa 8x40 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502071005 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КРЕПЛЕНИЕ ШНУРА M8X40 D60 2ШТ