КОРПУС РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ECG14 IP40 12+2MOD
€19,05
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ETI |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 317 mm |
| Platums | 346 mm |
| Dziļums | 96 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Komplekts | PE/N spailes, kronšteini |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501064861 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРПУС РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ECG14 IP40 12+2MOD