Информация о товаре
| Garums | 10.5 cm |
|---|---|
| Platums | 8 cm |
| Augstums | 4.5 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 1 |
| Atvilktņu skaits | 10 |
| Ar rokturi | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melns. Kolonnu skaits: 1. Atvilktņu skaits: 10 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501750398 |
Набор коробок размером 8x10,5x4,5 см для хранения всего необходимого. В комплекте 10 коробок.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРОБКА С МЕЛОЧАМИ KPL 10 GB(360)