Информация о товаре
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 75 mm |
| Zobu solis | 3 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš, Slapjš, Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Makita |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Koks, Metāla, Nerūsējošais tērauds |
| Plāksnes biezums | 4 - 50 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 500934771 |
Комплект лезвий для электрической пилы Makita включает в себя 5 различных лезвий, подходящих для резки дерева или металла.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОМПЛЕКТ ЛАЗЕРНЫХ НОЖЕЙ 5 ВИДОВ