Информация о товаре
| Garums | 30 cm |
|---|---|
| Platums | 7.4 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Flīžu tips | Fasādei |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Rapid |
| Modelis | BROWN |
| Formāts | 7 x 30 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 22 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.48 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts, Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502305926 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛИНКЕРНЫЕ ПЛИТКИ RAPID BROWN 30X7.4 (0.48