Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Garums | 20 mm |
| Platums | 23 mm |
| Produkta veids | Būvniecības skava |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 4.7 mm |
| Ar skrūvi | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Pastiprināts | Nē |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502228025 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛЕЙ ДЛЯ ОБИВОЧНЫХ ДОСОК № 5 100 ШТ