Информация о товаре
| Diametrs | 1.12 cm |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Produkta veids | Līmes stienīši |
| Zīmols | Buhnen |
| Modelis | bespalviai |
| Papildus informācija | Kopējais svars: 2 kg |
| Mērķis | Lietošanai ar līmes pistolēm. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Līmes pistole Okko VG430, 10 W, 7.2 mm |
| Parastā cena | Akumulators Grunder BA-1820C, 18 V, li-ion, 2000 mAh |
| Штрихкод | 501970512 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛЕЕВЫЕ СТИКЕРЫ BUHNEN 11.2X200MM 2KG 011