РЕЛЕ ПУТЕВОДИТЕЛЬ 2P 16A 30MA A9D20616 АВТО
€19,34
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Spriegums | 240 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | A9D20616 |
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Līdzstrāva(AC) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | Ar automātisko slēdzi (RCBO) |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Atvienošanās līkne C. Noplūdes strāva, mA 30 mA. Fāžu / polu skaits 2P. Automātiskais slēdzis Jā. Atvienošanas jauda, kA 6kA. Spriedze; strāva 16 A; 230 V |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 501712682 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РЕЛЕ ПУТЕВОДИТЕЛЬ 2P 16A 30MA A9D20616 АВТО