Информация о товаре
| Garums | 90 cm |
|---|---|
| Biezums | 4.2 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Viljandi |
| Modelis | HOR9 |
| Platums | 9.2 cm |
| Komplekts | 1 daļa |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 90 cm. Platums: 9.2 cm. Biezums: 4.2 cm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| TOP prece | Durvju aploda Viljandi HOR7, 70 cm x 9.2 cm x 4.2 cm, balta krās. |
| Штрихкод | 500201788 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КАРТА ГОРИЗОНТАЛЬНАЯ БЕЛАЯ 900MM