Информация о товаре
| Garums | 23 cm |
|---|---|
| Platums | 9.3 cm |
| Smalkums | 100 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Klingspor |
| Vispārējie izmēri | 23 x 9.3 cm |
| Materiāls | Alumīnija oksīds, Papīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Smalkums: 100. Materiāls: Papīrs, Alumīnija oksīds |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501728223 |
Без отверстий, липкая шлифовальная бумага, предназначенная для быстрого и эффективного шлифования поверхностей различных материалов. Размер: 93x230mm. Grain: 100.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШЛИФОВАЯ БУМАГА ЛИСТЫ NR100 93X230MM