Информация о товаре
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Darbības zonas platums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Kalts |
| Zīmols | Makita |
| Platums | 5 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Papildus informācija | Garums: 400 mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Kaltu komplekts Makita D-40618, 40 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 500999968 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КАЛЬТ SDS-MAX 50X400MM