Информация о товаре
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC5-7 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 1.2 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 5 - 7 mm |
| Papildus informācija | Forma: Apaļš |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502008992 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КАБЕЛЬНЫЕ ЗАЖИМЫ NC5-7 ЧЕРНЫЕ 100ШТ