Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 210 cm |
| Platums | 100 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Viljandi |
| Kolekcija | - |
| Modelis | - |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 2033167, 2050926, 50857545 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Papildus informācija | Saistītie produkti: Apmale 000002033167, Vertikālais rāmis 000002050926, Horizontālais rāmis 000050857545 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500218767 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЩЕЛКА FLUSH SU С ПЕРЕКРАСКОЙ БЕЛАЯ 10X21