Информация о товаре
| Produkta veids | Spiedes |
|---|---|
| Jostas tips | Ar pievilkšanas mehānismu |
| Garums | 4.5 m |
| Platums | 18.8 mm |
| Trieciena spēks | 0.453 kg |
| Zīmols | Stanley |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Штрихкод | 500524982 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЖИМ 4,5М STANLEY