Информация о товаре
| Svars | 5.2 kg |
|---|---|
| Jauda | 830 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 900 rpm |
| Sitieni minūtē | 0 - 4000 |
| Trieciena enerģija | 2.7 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GBH 2-26 F |
| Patronu tips | Sds-plus |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 68 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs kokā | 30 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Vada garums | 4 m |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Papildus patronas | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501785963 |
Перфоратор BOSCH GBH 2-26 F, 5.2 KG, 830 W
- Быстрый, универсальный инструмент для повседневного использования.
- Надежный и прочный, длительный срок службы благодаря компонентам высокого качества.
- Широкий спектр применения для сверления, бурения с молотом и долбления.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Перфоратор BOSCH GBH 2-26 F, SDSPLUS