ДИСКИ ШЛИФОВАЛЬНЫЕ DEWALT DT3795-QZ 125M M14
€19,31
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 5 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Dewalt |
| Iekšējā cauruma diametrs | 14 mm |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 1 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502422436 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСКИ ШЛИФОВАЛЬНЫЕ DEWALT DT3795-QZ 125M M14