Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 2.2 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Svars | 0.182 kg |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Segmenta augstums | 12 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Papildus informācija | Piemērots griešanai: Sauss. Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm. Svars: 0.182 kg |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch Pro, 115 mm x 22.23 mm x 2.2 mm |
| Parastā cena | Nerūsējošā tērauda kniedes pusapaļa galva Haushalt, 3.2 mm x 6 mm, 50 gab. |
| Штрихкод | 500514063 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛМАЗНЫЙ КРУГ ДЛЯ БЕТОНА BPE 125X22.23MM