Информация о товаре
| Biezums | 1 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.03 kg |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 12250 rpm. Griešanas ātrums: 80 m/s |
| Штрихкод | 500556658 |
- Подходит для угловых шлифовальных машин.
- Максимальная скорость окружности: 80 м/с (в зависимости от числа оборотов в минуту и диаметра диска).
- Fe/S/Cl < 0,1%.
- Тонкий диск Rapido предлагает множество преимуществ: быстрая и чистая резка с небольшими усилиями,
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСКИ ДЛЯ РЕЗКИ НЕРЖАВЕЙКОЙ СТАЛИ 125X22X1