ДЕРЕВЯННЫЕ ВИНТЫ T20 4.0X60/36 DZEL ZN 200GB
€3,15
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Skrūves tips | Universāls |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 4 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Forte Tools |
| Modelis | TX20 |
| Vītnes garums | 36 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Galvas formas tips | Torx |
| Vienību skaits iepakojumā | 200 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502093406 |









Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДЕРЕВЯННЫЕ ВИНТЫ T20 4.0X60/36 DZEL ZN 200GB