Информация о товаре
| Garums | 490 mm |
|---|---|
| Platums | 190 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stonelita |
| Kolekcija | Agata |
| Biezums | 25 mm |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Dekoratīvais akmens piemērots gan ārējai, gan iekšējai apdarei |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Штрихкод | 501735904 |
Устойчивые к холоду, неглазурованные декоративные плитки с эффектом каменной имитации, которые подойдут для отделки стен в помещениях. Упаковка: 0,50 м².
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДЕКОРАТИВНЫЙ КАМЕНЬ. АГАТА 01.13 (0.5)