Информация о товаре
| Garums | 184.5 cm |
|---|---|
| Platums | 188 mm |
| Biezums | 12 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Laminētas kokšķiedras grīdas plāksnes |
| Zīmols | Kronotex |
| Kolekcija | Mammut |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.387 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Brūnā ozola krās., Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret mitrumu: ideāli piemērots virtuvēm, gaiteņiem, ieejas durvīm. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 16250 g |
| Штрихкод | 501735676 |
Kronotex Mammut D 3077 — это высококачественная ламинированная половая доска, созданная для того, чтобы раскрыть красоту натурального дерева в вашем доме. Эти половые доски идеально подходят для создания теплой и уютной атмосферы. Дизайн сочетает привлекательные древесные текстуры и сучки с наклонным дизайном досок, предлагая идеальную альтернативу массивной древесине или инженерным полам.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛАМИНАТ МАММУТ 33КЛАСС 12ММ D3077 ДУБ