ГЛАВНЫЕ РЕЗЬБОВЫЕ НИТОВЫЕ ДИЗАЙНЫ M6 1.0X14 ММ 20ШТ
€1,45
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 14 mm |
|---|---|
| Diametrs | 8.9 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Rievu tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Skrūves tips | M6 |
| Kniežu materiāla biezums | 0.5 - 3 mm |
| Svars | 100 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 14 mm. Diametrs: 8.9 mm. Kniežu materiāla biezums: 0.5 - 3mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502175962 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГЛАВНЫЕ РЕЗЬБОВЫЕ НИТОВЫЕ ДИЗАЙНЫ M6 1.0X14 ММ 20ШТ