Информация о товаре
| Maisījuma tips | Remonta |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Hidroizolācijai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 10 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | OAD ELASTIC |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Patēriņš | Patēriņš, kg/m2 (2 kārtās, slāņa biezums 0,4-0,6 mm) - 0,6-0,9 |
| Maisījuma sastāvs | Sintētiskā stirolbutadiēna lateksa bāze |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Штрихкод | 502014685 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ САКРЕТ OAD ЭЛАСТИК 10КГ