Информация о товаре
| Svars | 15 kg |
|---|---|
| Darba temperatūras diapazons | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | Hidroplast |
| Mērķis | Ātri cietējoša, polimēra, bezšuvju šķidrā membrāna. Noturīga pret deformāciju, nodrošina efektīvas hidroizolācijas īpašības zem un virs pamatnes. Tai ir augsta izturība pret deformāciju, un to izmanto kā hidroizolācijas membrānu ģipškartona, OSB (cementa+koka), daudzslāņu finiera, betona un dažādu virsmu aizsardzībai pirms keramisko flīžu līmēšanas. Var izmantot iekštelpās, kā arī zemgrīdas apsildes ierīcēs. |
| Patēriņš | 1,2 kg/m2, rēķinot divkārtēju izstrādi. |
| Izmantošana | Betona virsmām, ko veido cementa pamatne, jābūt nebojātām, tīrām, bez cementa atlikumiem, putekļiem un daļiņām, kas samazina saķeri, un tās jāuztur vismaz 14 dienas. Pirms uzklāšanas virsma jāgruntē ar hidroizolācijas gruntskrāsu “Hidrogrunt”. “Hydroplast” uzklāj ar otu, rullīti vai aerosolu uz gludas un iepriekš sagatavotas pamatnes divās kārtās. Otro kārtu uzklāj pēc tam, kad pirmā kārta vairs nav pielipusi, bet ne vēlāk kā 24 stundas pēc pirmās kārtas uzklāšanas. Visas iespējamās deformācijas plaisu vietas jānostiprina ar Hidro lentu, ievietojot lentu starp Hidroplast slāņiem. Pēc Hydroplast uzklāšanas pārklājums jāaizsargā pret spēcīgu mehānisku iedarbību. Ūdensnecaurlaidība jāpārbauda ne ātrāk kā pēc 4 dienām pēc sacietēšanas. “Hydroplast” labi pieguļ pie mitrām virsmām, taču mazāko neskaidrību gadījumā sākumā jāveic neliels tests. |
| Papildus informācija | Drošība: lietot labi vēdināmās telpās. Neielaist tvaikus. Mazgāt rokas pirms pārtraukumiem un pēc darba. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| TOP prece | Līme Flīžu Knauf K4 Flexklebr C2ts1 25kg |
| Parastā cena | OSB-3 plāksne Swiss Krono, 250 cm x 125 cm x 1.5 cm |
| Штрихкод | 500516183 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИДРОИЗОЛЯЦИЯ ВИНСЕНТ ХИДРОПЛАСТ 15КГ