ГЕРМЕТИЧНАЯ ЛЕНТА. КРОВЕЛЬНАЯ ЛЕНТА 15CMX3M СЕРАЯ
€3,04
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Alumīnijs, Bitumens |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Bitumena blīvējuma lente |
| Zīmols | Vincents Polyline |
| Modelis | Roofband |
| Garums | 300 cm |
| Platums | 15 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | “ROOFBAND” ir universāla blīvējoša lenta, kas sastāv no pašlīmējošas modificēta bitumena kārtas ar stiegrotu alumīnija pārklājumu un aizsargplēves. Stiegrotais alumīnija pārklājums nodrošina stiepes stiprību un noturību pret ultravioleto starojumu. “ROOFBAND” piemīt teicama noturība pret temperatūras svārstībām (no -25°C līdz +70°C). Materiālam ir lieliska saķere ar betonu, koku, metālu, flīzēm, stiklu, plastmasu un citām virsmām. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Штрихкод | 502416270 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГЕРМЕТИЧНАЯ ЛЕНТА. КРОВЕЛЬНАЯ ЛЕНТА 15CMX3M СЕРАЯ