ВИНТ С АВТОРЕЗЬБОЙ 4,8X35ДЛЯ ДЕРЕВА RAL8004(200)
€8,43
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 35 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 200 |
| Papildus informācija | RAL8004 (200-12) |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502008720 |










Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТ С АВТОРЕЗЬБОЙ 4,8X35ДЛЯ ДЕРЕВА RAL8004(200)