Информация о товаре
| Darbības zonas garums | 11 mm |
|---|---|
| Diametrs | 25.4 mm |
| Montāžas veids | Noapaļots |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 49 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502263090 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ФРЕЗА ДЛЯ ФРЕЗЕРОВАНИЯ HAUSHALT 25.4X11MM