Информация о товаре
| Skrūves tips | Universāls |
|---|---|
| Garums | 45 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 4.5 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PZ2 |
| Modelis | - |
| Vītnes garums | 30 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Papildus informācija | 4,5 x 45/30 mm; G1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502008047 |







Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТ ДЛЯ ДЕРЕВА 4.5X45/30 Y ZP20GAB G1