Информация о товаре
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 45 mm |
| Produkta veids | Vējmala |
| Zīmols | Balex Metal |
| Kolekcija | - |
| Modelis | RAL3011 |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Штрихкод | 502509601 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВЕТРОСЛЮД PE 0.45MM 2000MM RAL3011