Информация о товаре
| Garums | 209.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMA STABA 10-14 CM VERTIKĀLA BEĻĢIJAS OZOLA LABĀ 3 VIRU |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502417048 |
- Рама изготовлена из плиты МДФ толщиной 22 мм.
- Ширину рамы можно регулировать в диапазоне от 40 мм.
- В комплект входят: две вертикальные рамы; промежуточный элемент; 3 петли.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВЕРТИКАЛЬ+ПРИ ДОМОЛЕТТИ 100-140 BEOZ LAB