ВДОХНОВЛЕНИЕ ДЛЯ ДЕРЕВА 4.0X60/36 Y ZP10GAB G2
€0,29
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Skrūves tips | Universāls |
|---|---|
| Garums | 60 mm |
| Galvas tips | Padziļinājumā |
| Pārklājums | Cinkots |
| Diametrs | 4 mm |
| Produkta veids | Koka skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | PZ2 |
| Modelis | - |
| Vītnes garums | 36 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Galvas formas tips | Krustenisks |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | 4 x 60/36 mm; G2 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502008073 |







Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВДОХНОВЛЕНИЕ ДЛЯ ДЕРЕВА 4.0X60/36 Y ZP10GAB G2