Информация о товаре
| Garums | 180 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 40 mm |
| Roktura diametrs | 5.7 mm |
| Krāsojama virsma | Rupja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliesters |
| Roktura materiāls | Divu komponentu, Plastmasas |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 180 mm. Rullīša diametrs: 38 mm. Saru garums: 15 mm. Rullītis paredzēts: Krāsošanas darbiem. Rullīša materiāls: Poliesters. Roktura materiāls: Plastmasas |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501798206 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВАЛИК С РУЧКОЙ.MED PAV RJ3157 HAUSHALT 7