Информация о товаре
| Garums | 41.8 cm |
|---|---|
| Platums | 28 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Forte Tools |
| Augstums | 13.8 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ieliktnis instrumentu kastei |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Штрихкод | 502026878 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СУМКА ИНСТРУМЕНТОВ 41.8X28.0X13.8 СМ