Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Ar paplašinātāju | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Kolekcija | - |
| Modelis | EZXL60-9 |
| Platums | 9 cm |
| Svars | 1.57 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502354619 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЫСТРЫЕ ЗАЖИМЫ BESSEY EZXL60-9 600