Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Stiprinājums | Ieskrūvēt |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi komplektācijā nav iekļauti. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502100117 |
Принадлежности для плинтуса:
Внутренний угол – 000051410757
Внешний угол – 000051410748
Соединения – 000040080262
Концевые заглушки – 000051410787
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУС PVC SG75/2,2M ЯНТАРНЫЙ ДУБ