Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | - |
| Platums | 7 cm |
| Krāsas nosaukums | Šāles ozola krās. |
| Komplekts | Komplekts 2.5 vienībām: 2 garas vertikālas apmales, 1 īsa horizontāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: gaiši pelēka ozola koka imitācija |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502528208 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АПЛОДА PVC ШАЛЬ ОЗОЛ 2200X70 2.5ГБ/КОМП