Product information
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Biezums | 0.8 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju apmales |
| Zīmols | - |
| Platums | 7 cm |
| Krāsas nosaukums | Šāles ozola krās. |
| Komplekts | Komplekts 2.5 vienībām: 2 garas vertikālas apmales, 1 īsa horizontāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: gaiši pelēka ozola koka imitācija |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Barcode | 502528208 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: OAK PVC DOOR TRIM 2200X70 2.5PCS/SET