ЛАМИНИРОВАННЫЙ KRONOPOL 33КЛАСС 10ММ AC5 D4590
€16,36
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 138 cm |
|---|---|
| Platums | 242 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Produkta veids | Lamināts ir mitrumizturīgs |
| Zīmols | Kronopol |
| Kolekcija | Aqua Zero |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.670 |
| Savienojuma sistēma | Twin Clic |
| Seguma raksts | Dēļu imitācija, 1 josla |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās., Pelēka ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Sliede | Ar 4 malām |
| Ražotāja deklarētā mitrumizturība | 72h |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots sabiedriskajām un komerciālajām telpām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izturīgs pret izlietu šķidrumu līdz pat 72 stundām. |
| Produkta svars ar iepakojumu | 14792 g |
| Штрихкод | 502377086 |
Декларированная производителем стойкость к влаге - 72ч
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛАМИНИРОВАННЫЙ KRONOPOL 33КЛАСС 10ММ AC5 D4590