ZĀĢIS TAISNAIS GSA 12-30 (CASE) 1250W
€106,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Jauda | 1250 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 230 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GSA 12-30 |
| Svars | 3.7 kg |
| Zāģa darbplūsma | 30 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 20 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 150 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502777237 |
Ergonomisks zāģis Bosch Professional GSA 12-30, 1250 W tagad ir daudz ātrāks nojaukšanas darbiem
Ja meklējat universālo zāģi, kas būtu ātrs un ērts dažāda veida nojaukšanas darbu veikšanai, „Bosch GSA 12-30 Professional“ ir tieši tas, kas jums nepieciešams.
- Šis zāģis palīdz ātri zāģēt dažādus materiālus, pateicoties optimizētai instrumenta vibrācijai, kas virzās zāģējuma virzienā.
- Izbaudiet vieglāku un ērtāku zāģēšanu jebkurā pozīcijā un jebkurā leņķī, pateicoties instrumenta mīkstajam rokturim un ergonomiskajai aizmugurējai un priekšējai roktura daļai.
- Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams zāģēt koka konstrukcijas, metāla caurules vai izjaukt visu automašīnu, šis jaudīgais zāģis nodrošinās nepieciešamo veiktspēju.
- Ar universālo zāģi „GSA 12-30 Professional“ var zāģēt tērauda vai plastmasas caurules, kā arī logu un durvju rāmjus no metāla, koka vai plastmasas.
- Šis zāģis ir lieliski piemērots arī koka, ķieģeļu vai saplākšņa sienu nojaukšanai.
- Var arī remontēt paletes un izjaukt automašīnas.
- „GSA 12-30 Professional“ universālajā zāģī ir jaudīgs dzinējs, regulējama ātruma palaidējs, ergonomisks mīkstais rokturis, bez instrumentiem stiprināms zāģa asmens turētājs un atvērts birstīšu turētāja risinājums.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢIS TAISNAIS GSA 12-30 (CASE) 1250W