Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 45 mm |
| Platums | 45 mm |
| Augstums | 61 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 19 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.75 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno 19mm (0.75") šļūteni ar uzgali |
| Svītrkods | 501793566 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT. YM5820E 3/4 IN