Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 490 mm |
| Asmens garums | 235 mm |
| Produkta veids | Atzarošanas zāģis |
| Zīmols | Okko |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Savienojuma stienis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kopējais garums: 49 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502563783 |
Sagatavojiet savu dārzu un āra telpas optimālai uzturēšanai ar Okko HS0602 atzarošanas zāģi. Šis efektīvais rokas instruments ir īpaši paredzēts zaru un krūmu apgriešanai, padarot dārza darbus vieglāk pārvaldāmus.
Okko ražotais HS0602 ir aprīkots ar robustu 235 mm asmeni, kas ir gatavs veikt dažādus griešanas uzdevumus. Ar kopējo garumu 490 mm, tas nodrošina līdzsvarotu sajūtu un labu aizsniedzamību dažādiem pielietojumiem.
Izstrādāts, domājot par lietotāja komfortu, šis atzarošanas zāģis lepojas ar ergonomisku rokturi, kas ir praktiskā melnā un sarkanā krāsu shēmā. Teksturētais rokturis palīdz nodrošināt drošu satvērienu, kas var būt īpaši noderīgi ilgstošas lietošanas laikā. Tas ir aprīkots arī ar aizsargapvalku, kas nodrošina drošu uzglabāšanu un vieglu transportēšanu, pārvietojoties starp uzdevumiem jūsu pagalmā vai dārzā.
Neatkarīgi no tā, vai veidojat augļu kokus, tīrāt aizaugušus krūmus vai gatavojat mazākus zarus kompostēšanai, Okko HS0602 ir uzticams papildinājums jūsu dārza instrumentu komplektam. Tas ir arī parocīgs pavadonis āra entuziastiem, kuriem nepieciešams notīrīt vieglus krūmus takā vai sagatavot koksni ugunskuram.
- Produkta veids: Zaru atzarošanas zāģis
- Zīmols: Okko
- Modelis: HS0602
- Asmens garums: 235 mm
- Kopējais garums: 490 mm
- Roktura krāsas: Melna, Sarkana
- Garantija: 24 mēneši (privātpersonām), 12 mēneši (juridiskām personām)
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢIS ATZAR.PLASTM.ROKT. 27CM ASM.