VĒRTNE SONATA 6L6 ANTR.OZ 844X2035 KR 3E
€88,34
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Sonata |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040212092, 000040212094, 000040212100, 000040212101 |
| Komplekts | Komplektā ir slēdzene un eņģes. Eņģes un rokturi jāiegādājas atsevišķi.. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Pieejamas divas kārbas ar regulējamu kārbas platumu: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītie produkti: Vertikālās kārbas 10-14 cm 000040212092, 14-18 cm 000040212094. Horizontālās kārbas 10-14 cm 000040212100, 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502556782 |
IEKŠDURVJU VĒRTNE DOMOLETTI SONATA, KREISAIS, ANTRACĪTA OZOLS, 203.5 X 84.4 X 4 CM
DOMOLETTI SONATA lamināta durvis Šīs antracīta krāsas ozolkoka lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā stabilu un elegantu risinājumu jūsu interjeram. Šīs durvis ir piemērotas visdažādākajiem stiliem, un tās piešķirs izteiksmīgu akcentu gan modernām, gan klasiskām telpām. Durvīm ir rāmja konstrukcija, kas nodrošina to izturību un izturību. Durvīm ir trīs eņģes un iebūvēta slēdzene, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpās. Šo durvju platumu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām, un to platums var būt no 60 cm līdz 100 cm. Turklāt durvis ir pieejamas ar pārklājumu vai bez tā, lai tās atbilstu jūsu individuālajai gaumei un interjera dizaina idejām. Šīs antracīta krāsas ozolkoka raksta lamināta durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpai izteiksmīgumu, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm jūs piešķirsiet savam mājoklim vai birojam īpašu šarmu ar garantētu izturību un ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE SONATA 6L6 ANTR.OZ 844X2035 KR 3E