TERMOSTATS GRĪDAS SEDNA 16A ANTRACĪTS
€34,82
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Temperatūras regulēšana | 5 - 50 °C |
| Termostats paredzēts | Grīdas apkurei |
| Termostata tips | Mehānisks |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Aizsardzība no sasalšanas | Nē |
| Produkta veids | Termostati |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | Sedna Design SDD114507 |
| Montāžas tips | Iebūvējams sienā |
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ekrāns | Nē |
| Garums | 7.1 cm |
| Platums | 7.1 cm |
| Augstums | 4.7 cm |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 230 V |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Bezvadu | Nē |
| Pulkstenis | Nē |
| Svītrkods | 502500966 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TERMOSTATS GRĪDAS SEDNA 16A ANTRACĪTS