VĒRTNE FELICIA PVC SHAL OZOLS 800X2000MM
€53,63
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 80 cm |
| Biezums | 3.4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | Felicia |
| Modelis | - |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Koks, Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040149108, 000101030695, 000101030741 |
| Komplekts | Komplektā neietilpst eņģes, slēdzenes, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Duru rāmjus, aplodas un durvju rāmju paplašinājumus nepieciešams iegādāties atsevišķi. Komplektā nav roktura, slēdzenes, eņģu,sagatavoto caurumu.Piemēroti durvju rāmji un aplodas: Durvju rāmis 000101030695, paplašinājums 000040149108, aploda 000101030741.. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502528293 |
Uzņēmums Omic ir viens no lielākajiem celtniecības materiālu ražotājiem Ukrainā. Viss preču sortiments iziet kvalitātes kontroles procedūru, nodrošinot, ka izgatavotā produkcija ir augstākās kvalitātes. Omic ir atbildīgs ražotājs, kas piedāvā preces ar pievilcīgu cenu.
Durvis Felicia ir ar skujkoku brusu rāmi. Durvju biezums ir 3,5 mm. Durvis ir pildītas ar šunveida kartonu un pārklāts ar 3 mm biezām HDF plāksnēm. Apdare: vakuuma presē pielīmēta 0,5 mm bieza PVC plēve. Horizontālās līnijas pasvītro saimnieka lielisko gaumi. Šauro satīna stiklu biezums: 4 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE FELICIA PVC SHAL OZOLS 800X2000MM