VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA BAL.744X2035LAB
€71,67
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 74.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 84.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 74.6 cm |
| Komplekts | Komplektā ietilpst slēdzene un eņģes. Aplods un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divām aplodām pēc regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aplode 10-14 cm 000040211877,Vertikāla aplode 14-18 cm 000040211879,Horizontāla aplode 10-14 cm 000040211882,Horizontāla aplode 14-18 cm 000040211883. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502417062 |
Iekšdurvju vērtne Domoletti Vienna, labās puses, balta, 203.5 x 74.4 x 4 cm
Šīs baltās lamināta durvis piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
To konstrukcija ir rāmveida, kas raksturojas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti.
Ar kvalitatīvām Domoletti VIENNA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu, kā arī garantēsiet to ilgmūžību.
Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
To konstrukcija ir rāmveida, kas raksturojas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs durvis ir lieliska izvēle, lai piešķirtu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti.
Ar kvalitatīvām Domoletti VIENNA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu, kā arī garantēsiet to ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA BAL.744X2035LAB