AUGSTSP MAZGĀT STANLEY FATMAX SXFPW18B-E
€60,79
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY FATMAX |
|---|---|
| Svars | 9.8 kg |
| Jauda | 1800 W |
| Maksimālais darba spiediens | 140 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 460 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Stanley |
| Kolekcija | FatMax |
| Modelis | SXFPW18B-E |
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 50 °C |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 6 m |
| Šļūtenes spole | Jā |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | Pistole, pistoles pagarinātājs, 6 m šļūtene, regulējama spiediena uzgalis, rotācijas uzgalis, aktīvo putu tvertne |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502827521 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTSP MAZGĀT STANLEY FATMAX SXFPW18B-E