VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 SONOZ K
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575649 |
Domoletti kreisās puses vertikālās durvju sturvi Sonomā ozolā
Paaugstiniet savas interjera telpas ar Domoletti kreisās puses vertikālo durvju sturvi, kas paredzēta, lai piešķirtu dabīgas elegances pieskārienu jebkurai telpai. Izgatavota no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), šī durvju aploda piedāvā stabilu un gludu pamatu jūsu durvju uzstādīšanai.
Sturvis ir ar skaistu Sonoma ozola apdari, kas rūpīgi izstrādāta, lai atdarinātu dabīgā ozola koksnes gaišos, siltos toņus un izteiktos graudu rakstus, kā redzams produkta attēlos. Šis daudzpusīgais gaiši brūnais tonis nemanāmi integrējas ar dažādiem dekoru stiliem, sākot no moderna minimālisma līdz klasiskam lauku stilam, padarot to par izcilu izvēli saskaņotai estētikai jūsu mājās vai birojā.
Izstrādāta ērtībai un pielāgojamībai, šī vertikālā durvju sturvis tiek piegādāta kā divu gabalu komplekts, gatavs montāžai. Tās regulējamais platums, kas svārstās no 14 cm līdz 18 cm, pielāgojas dažādiem sienu biezumiem, nodrošinot precīzu un ciešu piegulēšanu. Ar 209,5 cm augstumu un 2 cm biezumu, tā nodrošina stabilu un proporcionālu sturvi. Speciāli izstrādāta durvīm ar kreiso vēršanos, tā nodrošina pareizu funkcionalitāti un pulētu apdari jūsu ieejai.
Ideāli piemērota renovācijas projektiem vai jaunām ēkām, šo Domoletti durvju sturvi var bez piepūles uzstādīt tādās vietās kā viesistabas ieeja, guļamistabas durvis vai darba telpas piekļuves punkts, radot tīru un definētu atveri. Ražots Polijā, tam ir 24 mēnešu garantija, kas nodrošina mieru jūsu pirkumam.
- Produkta veids: Vertikālās durvju sturvis / Durvju aploda
- Zīmols: Domoletti
- Materiāls: Vidēja blīvuma kokšķiedru plātne (MDF)
- Krāsa/Apdare: Sonoma ozols (gaiši brūna koka tekstūra)
- Izmēri: 209,5 cm (augstums) x 14 - 18 cm (regulējams platums) x 2 cm (biezums)
- Vēršanās virziens: Kreisā puse
- Daudzums: 2 gabali iepakojumā
- Izcelsmes valsts: Polija
- Garantija: 24 mēneši
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 SONOZ K