Produkta informācija
| Ražotājs | SCHEPPACH |
|---|---|
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Trokšņa līmenis | 64.1 dB |
| Degvielas tvertnes tilpums | 4.1 l |
| Darba ilgums ar pilnu degvielas tvertni | 190 min |
| Produkta veids | Strāvas ģeneratori |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | SG 2500i |
| Ģenerātora tips | Strāvas |
| Maksimālā jauda | 2000 W |
| Nominālā jauda | 1600 W |
| Degvielas patēriņš | 1.27 l/h |
| Startera tips | Rokasgrāmata/instrukcija |
| Pastāvīgs izejas spriegums | 230 |
| Aizsardzība pret pārslodzi | Jā |
| Vienfāzes pieslēgumu skaits | 2 |
| Garums | 520 mm |
| Platums | 270 mm |
| Augstums | 440 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svars | 17.5 kg |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ir iespējams pieslēgt ierīces, kas jutīgas pret elektrisko strāvu: datorus, telefonus, audio un video iekārtas. Klusa darbība, trokšņa līmenis ir tikai 64,1 dB (4 m). |
| Svītrkods | 502379630 |
ĢENERATORS AR BENZĪNA DZINĒJU SCHEPPACH SG 2500I, 1600 W, INVERTER
Invertora motora ģeneratori izmanto alternatoru, lai ražotu maiņstrāvas (AC) jaudu, kas tiek pārveidota līdz līdzstrāvā (DC), kuru pēc tam mikroprocesors pārveido atpakaļ pastāvīgā maiņstrāvas (AC) jaudā. Šis trīskāršais process ļauj mums ražot daudz kvalitatīvāku, pastāvīgāku un uzticamāku maiņstrāvas enerģiju - līdzīgu tai, ko mēs saņemam no elektrotīkla. Tā rezultātā invertora ģeneratoram ir iespējams pieslēgt ierīces, kas ir jutīgas pret elektrisko strāvu - datorus, tālruņu lādētājus, audio un video iekārtas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĢENERATORS INVERTORA SG 2500I 1.6KW