VĒJDĒLIS PE 0.45MM 2000MM RAL3011
Preces kods: 502509601
€5,53
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BALEX METAL |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 45 mm |
| Produkta veids | Vējmala |
| Zīmols | Balex Metal |
| Kolekcija | - |
| Modelis | RAL3011 |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Metāls |
| TOP prece | Sausais špakteles maisījums Saint-Gobain Weber LR+, izlīdzinošs, 20 kg |
| Svītrkods | 502509601 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒJDĒLIS PE 0.45MM 2000MM RAL3011